ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Nehtová Protetika - O mě
Dobrý den,
jmenuji se Lenka Kubizňáková. K práci pedikerky jsem se dostala díky svému mladšímu synovi, který měl v dětství problém se zarůstáním obou nehtů na palcích u nohy. Začala jsem hledat odborníky v oboru a tak jsem se dostala k Mudr. Míle Chlebníčkové.
A tady to všechno začalo. Paní doktorka Míla Chlebníčková pořádala rekvalifikační kurzy na pedikuru na Karlově náměstí v Praze. Nemusela jsem se dlouho rozhodovat a přihlásila jsem se. Ze začátku mě spíš bavila myšlenka, že budu moci pomoc svému synovi. Postupem času jsem zjistila, že obor mě natolik zajímá, a protože jsem byla po mateřské, rozhodla jsem se vzdělávat v oboru podiatrie dál. Za svoji praxi jsem  absolvovala mnoho seminářů, jednak u Mudr. Chlebníčkové, ale nejvíce mě bavily kurzy ve školícím centru Podiatrické společnosti ve Vršovicích pod vedeních Mudr. Marie Součkové ve spolupráci s Miriam Tejklovou a nebo výborné profesionálky Heleny Peřinové. Ať už to byl seminář na zarostlý nehet nebo nehtové špony, vždy to bylo velmi zajímavé a  profesionální.
V kurzu jsme vždy pracovali s německou značkou Gehwol. Jak s přístroji Gerlach Technik tak i s kosmetikou od firmy Gehwol. Jejich kosmetika je 100% dermatologicky testována a téměř všechny výrobky jsou vhodné pro diabetiky. S výrobky jsem byla maximálně spokojená a pracuji s nimi dodnes.

Těší mě, že mohu dělat práci, která mě naplňuje a baví.

Chybí Vám po úraze část nehtu? Byli jste na dlouhé tůře a slezli Vám nehty? Dnes už není potřeba schovávat deformovaný nehet pod náplast a dělat jakoby nic. S nehtovou náhradou můžete nosit v létě otevřenou obuv a nestydět se.

Zkoušeli jste všechno možné i nemožné? A nehet Vám zarůstá zas a znova? Trápíte se bolestí? A znáte rovnátka na nehty? Bezbolestnou metodu která Vám přivodí okamžitou úlevu od bolesti? Přečtete si více ve službách a určitě zavolejte.

Potřebujete pedikuru před dovolenou? Bolí Vás kuří oko? Jste diabetik? Zavolejte a společně to vyřešíme. Pracuji s německou kosmetikou Gehwol a českou značkou Bis Bis, vhodnou zejména pro diabetiky. Pojišťovna VZP přispívá nově diabetikům i na pedikuru.

Neschovávejte už nohy do bot, netrapte se bolestí a kontaktujte mě

tel.: 723 755 430